Zlepšete golfovou techniku pomocí stimulujících vložek NABOSO

26.01.2021

Příprava na odpal, rozložení váhy na chodidlech... jen velmi málo sportů se může v oblasti jemnosti pohybových vzorů rovnat golfu. Vzhledem k nepatrnému přenášení váhy během přípravy na odpal může být zdokonalení tohoto pohybového vzoru velmi obtížné. Schopnost vysokého uvědomění si chodidla a vlastního těla jsou nezbytné k dosažení vrcholového výkonu.

V NABOSO TECHNOLOGY si ceníme tohoto konceptu chodidla a jeho uvědomění a proto jsme kolem nich vytvořili naši vložku. Abychom předvedli efektivitu našeho produktu pro golfisty, provedli jsme pilotní studii.
 

Naboso pro golf – pilotní studie

Nechali jsme 50 golfistů s různou úrovní dovedností vložit pár NABOSO ACTIVATION Insoles do jejich golfových bot a poté odehrát jednu hru, na jejímž konci jsme je požádali o vyplnění dotazníku, který se zaměřoval na jejich dojmy a zkušenosti.


Zjistili jsme následující:

Z padesáti golfistů 85% nikdy neslyšelo nebo nevyzkoušelo NABOSO vložky, takže toto pro ně byla zcela nová zkušenost a seznámení s našimi texturovanými produkty. To je dobře, protože nám to umožnilo získat upřímnou odezvu od nových zákazníků.

94% si všimlo nárůstu povědomí o chodidlech a rozložení tlaku a jejich zatížení během hry.

Jeden z golfistů prohlásil: „Textura vložky (stélky) mi poskytla neustálou stimulaci, díky které jsem si lépe uvědomoval má chodidla a terén. Kromě toho se snížila bolestivost nohou a tlaku, který na ně působil.“

87% si všimlo výhod nošení vložek v korelaci k jejich hře.

Tyto výhody se projevovaly od snížení únavy chodidel a nohou až po zlepšení jejich samotného výkonu. Jeden z uživatelů prohlásil „Rozhodně jsem zahrál jedno z nejlepších kol tohoto roku a cítil jsem, že mé jednotlivé odpaly byly konzistentní. Myslím, že to bylo zvýšeným povědomím mých chodidel."

98% prohlásilo, že je budou používat i nadále a koupí si je do svých golfových bot.

To je pochopitelně jedna z našich nejoblíbenějších otázek, protože vypovídá hodně o tom, jestli někdo kdo testuje náš produkt, je ochotný si ho zakoupit a běžně jej využívat při svých golfových hrách!
 

„Budu je nosit během každé hry, kterou budu v budoucnu hrát!“

„Žijí v mých golfových botách.“

„Jednoznačně, pokaždé!“

„Ano, jsou napevno součástí mých golfových bot.“


Takže, co si z výše uvedeného lze odnést?

Víme, že je důležité jasně si uvědomovat vlastní chodidlo během golfu a že Naboso texturované vložky poskytují způsob, jak tohoto cíle dosáhnout. Při pochopení unikátních vlastností plosek chodidel, dokážeme působit na nervový systém a aktivovat nervová zakončení v chodidlech.


Autor: Dr. Emily Splichal

Publikováno: 6. 11. 2020

Zdroj: https://eu.naboso.com/blogs/the-barefoot-advantage/hack-your-golf-game-with-this-foot-stimulating-insole

Přeložil: Roman Kladivo