Rozhovor s Petrem Vakočem

02.02.2015

V rámci  spolupráce s cyklistou prvodivizní stáje  Etixx - Quick Step (dříve Omega Pharma) Petrem Vakočem bychom Vás rádi informovali o dalším našem společném setkání.

Cílem jeho Hublot Replica návštevy v TPT ZONE bylo tentokrát vyzkoušet tentokrát relativně novinku z pomůcek TP - FOAM ROLLER GRID STK, která svými trochu odlišnými vlastnosti oproti standartnímu GRIDU přispívá k mobilizaci a uvolnění především před výkonem 

 V průběhu tohoto týdne (kdy jede poprvé GIRO de ITALIA) nám poskytl krátký rozhovor:

Jak by jste zhodnotil začátek nové sezony?

Začátek sezon byl skvělý. Startoval jsem na mnoha velkýc závodech a mohl tak zbírat zkušenosti od nejlepších jezdců. Se svými výkony jsem byl spokojen jak já, tak i spolujezdci a vedení týmu. Díky tomu jsem si zasloužil nominaci na tří-týdenní etapový závod Giro d’Italia, které právě probíhá. Naším lídrem je tu Rigoberto Uran, právě s ním a s mistrem světa Michalem Kwiatkowským jsem nejvíce závodil. Nemohl bych si přát lepší mentory.

Jaké zkušenosti Vám přinesla nová pomůcka FOAM ROLLER GRID STK?

Nemůžu si jí vynachválit. Během několika okamžiků si uvolním svaly a na kole se pak cítím mnohem lépe. Používám jí skoro pokaždé předtím než vyjedu na kolo. Mám ji s sebou i tady na Giru. 

Jaké máte nejbližší plány?

Do konce Gira zbývají ještě necelé dva týdny, je to replica watches rozhodně nejtěžší závod co jsem kdy jel. Určitě pak budu potřebovat pár dní orazit. Koncem června mě pak ještě čekají Evropské hry a mistrovství republiky. 

Více informací o Petrovi můžete najít přímo také na jeho blogu http://www.petrvakoc.com/blog/