Rozhovor s Petrem Vakočem

26.11.2014

V průběhu října se nám podařilo domluvit na vzájemné spolupráci s cyklistou prvodivizní stáje Omega Pharma- Quick Step Petrem Vakočem.
Při našem setkání jsme mu s radostí mohli předat a ukázat jak správně využívat TP Footballer pro uvolňování a mobilizaci oblasti spodní části lýtka a chodidla (ale o tom bude náš další příspěvěk). Poté nám Petr poskytnul krátký rozhovor : 

Kdy jste se poprvé s TRIGGER POINT THERAPY  setkal ?

Loni v zimě jsem se více zaměřil na posilovací trénink a Ulysse Nardin Replica začal spolupracovat s osobním trenérem Michalem Kollertem. Nejdříve mi ukázal Grid, který jsem začal používat jako regenerační pomůcku po tréninku. Následně jsme zapojili Massage Ball pro aktivaci svalů před tréninkem a pro ještě lepší regeneraci Cold Roller. replica audemars piguet

Jak je rozšíření koncept TPT mezi cyklisty ?

Asi nejoblíbenější pomůckou cyklistů je Grid. U nás s ním teď pracuje asi polovina  týmu a další se přidávají. A není to jen záležitost profesionálů, v poslední době narážím na stále více jezdců, kteří válec nebo i další TP produkty používají.

Jak často využívate techniky TPT ?

Prakticky denně. Málo kdy před tréninkem vynechám mobilzaci svalů před tréninkem. Můj pravidelný rituál trvá asi deset minut a pracuji hlavně s Massage Ballem, a po dnešku začnu  používat i Foot Roller, který perfektně funguje pro uvolnění chodidla a lýtka.replika órák A večer před spaním trávím okolo deseti minut s Gridem. Beru ho s sebou i na závody a to i přes to, že chodíme každý večer na masáž.