Rozhovor s Filipem Ospalým

14.10.2015

Dalším sportovcem, kterého jsme začali podporovat produkty TRIGGER POINT je nejlepší český a top evropský triatlonista na tratích polovičního  IRONMANNA a úřadující Mistr Evropy Filip Ospalý. 

Při zářijovém setkání jsme mu předali pěnový válec GRID a TP masážní míček. Na konci října jsme mu položili čtyři otázky:

1. Jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti s pomůckami TP,audemars piguet replica watches Jak je využíváš a máš nějakou rutinu ?

Z pomůcek TP používám The Grid a masážní míček. Mám je cca měsíc. Rozhodne je nepoužíváme každý den, ale zjistil jsem, že je výhodě je použít po té, co výlezu z viřivky, ve které se svaly náhřeji a pěkně uvolní. Rutina zatím není, občas se musím podívat na internet, abych se ujistil, že Grid používám spravne.:)

2. Jak je rozšíren mezi triatlonisti celkově TP koncept, TP pomůcky ?

Pokud vezmu český trh, tak minimálně. Poprve, nam byla tato koncepce, ve větší míře nabídnuta po pražské závodě TRIPrague v půlce srpna. V zahranici, především pak v USA, odkud TP koncept pochází je to samozřejmě více. Ale,replicas relojes jak jsem si všiml po pražském závodě i po slovenském závodě Slovakman 113 v září, kde v čili TP koncept nechyběl, bylo mnoho závodníků a zaodic, kteri se s konceptem seznámili. Předpokládám, že někteří z nich ho začlení do se pravidelně regenerace jako já.

3. Jaké jsou tvoje  plány v tomto roce a na začátku přištího roku ?

Když píší odpovědi na tak otázky, jsem na Mallorce, kde jsem dnes vyhrál Challenge Paguera-Mallorca. Příští víkend mě čeká Challenge Sardinia a pak možná v listopadu ještě Challenge Bahrain. Po té bude následovat zasloužený odpočinek, protože můj letošní první závod byl v půlce února:) Celkem jich bylo s dneškem deset (dva krátké, sedm středních a jeden "delší" ale ne uplne dlouhý:)) Pauza bude trvat do Nového roku a pak se postupně budu rozjíždět tak, abych byl v květnu opět schopen bojovat o mety nejvyšší.

4. Kolik hodin tréninku v týdnu se věnuješ a kolik regenaraci ?

Lehká otázka, těžká odpověď. Co se týče tréninku, tak záleží na období. Pohybuje se to od 15 do 25 hodin. Samozřejmě občas odtrénují v sezóně i mene, když mám napr.mezi závody, jako nadcházející týden. To je v plánu jedna kratka treninkova fáze denně, ale pokud ji neodtrenuji kvůli nějaké příčině, hlavu si z toho nedělám. A na soustředění, kde se jenom trenuje, ji a spí samozřejmě odtrénují více jak 25hod/týden. A regenerace? V mém věku úz je občas důležitější než trénink. Ale hodiny jsou opet orientační, protože za nejlepší regeneraci považují spánek a toho si snažím dopřát  hodně (až 9hodin denně). K tomu pak pridavam virivku, kde taky mužů lézet dlouho,rolex replica hlavně,replicas de relojes když jsem v ni s dětmi, kterým se nechce ven:) A v poslední době jsem nové zařadil pomůcky TP. Především s míčkem si dobře rozumím:-)