Pracujete ve stoje? Využijte benefity Naboso podložky

22.10.2019
Pokud děláte kancelářskou práci, je pravděpodobné, že během dne sedíte až příliš. V minulosti se tato činost nepovažovala za zvlášť zdravou, ale nebyla považována za aktivně škodlivou. Avšak nedávné studie ukazují, že dlouhodobé sezení může způsobovat obezitu, rozvoj diabetu a srdečních chorob. Díky tomu můžeme očekávat, že se náš život zkracuje.

JEŠTĚ VÍCE BENEFITŮ PŘI PRÁCI VE STOJE S NABOSO PROPRIOCEPTIVNÍ PODLOŽKOU.

Jedním z účinných způsobů, jak bojovat s tímto zdravotním problémem, je vyměnit veškerou sedavou činnost za práci ve stoje. Z hlediska zdravotních benefitů, stále více zaměstnavatelů povzbuzuje své zaměstnance k používání stolů, u kterých se nesedí, ale stojí. Opět proběhlo mnoho výzkumů, které naznačují, že stání u stolu nemá jen zdravotní výhody, ale odráží se i na produktivitě. K tomu všemu, stání může být ještě více přínosné, pokud používáte podložku.


 

ZDRAVOTNÍ VÝHODY
 
Práce ve stoje napomáhá lepšímu trávení a návratu hladiny cukru do normálního stavu po jídle. Také spalování více kalorií není vyjímkou. Tyto změny jsou prospěšné pro každého, ale zejména pro osoby s diabetem 2. typu. Po dlouhá léta vědci říkají, že sedavý životní styl vede k srdečním onemocněním, ale to že se postavíme,replica uhren pomáháme bojovat proti těmto onemocněním. Kromě toho lidé s bolestmi zad a krku také benefitují z výměny sezení za stání - alespoň po část dne. Studie ukazují, že již po několika týdnech bolesti ustupují.
 
ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA
 
Podle britské studie, pracovníci, kteří začali pracovat ve stoje, vykázali zvýšenou produktivitu. Rovněž poznamenali, že se pracovníci cítili více 'angažovaní'. Jednoduchý akt postavení se, udržuje lidi ve střehu a je možné, že budou výkonnější než jejich sedící kolegové. Pokud si lidé budou vědomi, že stání jim pomáhá být produktivní, je pravděpodobné, že to tak bude. Stání prospívá pracovníkům jak fyzicky, tak psychicky.
 

 
 
POUŽÍVÁNÍ PODLOŽKY
 
I když stát je zdravější než sedět, může každý den na nohou po dlouhou dobu přinést fyzické problémy - jako jsou bolesti dolní části zad, křečové žíly a otoky nohou. Váš postoj se také podílí na těchto problémech. Stání po dlouhou dobu vyžaduje, abyste si udržovali povědomí o správném postavení nohou, jakou obuv nosíte a celkovém držení těla. Používání správné podložky může pomoci optimalizovat sílu a držení nohy při dlouhém stání.
 
Kombinace stolu, u kterého stojíme s 'Naboso Standing Mat 1,5', zvyšuje komfort a chrání vaše zdraví během pracovního dne. Tato podložka na stání 21" x 24”, je vytvořená z patentovaného materiálu a nijak nezasahuje do vašeho pracovního prostoru. Poskytuje dostatečné odpružení, které vaše nohy potřebují, aby se zabránilo tlaku ve spodní části zad, chodidel a nohou. Nohy se tak rychle neunaví, částečně proto, že podložka stimuluje chodidla a tím udržuje nervový systém v pohotovosti a plně funkční. Na podložce také můžete provádět různá bosonohá cvičení, která zlepšují všechny důležité funkce chodidla a pomáhají k zotavení po dlouhém pracovním dnu.
 
 
OBJEDNÁVEJTE NA: https://nabosotechnology.com
 
Pokud trávíte podstatnou část pracovního dne sezením, podporujete vznik určitých zdravotních problémů plynoucí ze sedavého životního stylu. Pro mnoho zaměstnanců využití pracovních stolů určených ke stání alespoň na několik hodin denně pomáhá předcházet těmto problémům, zahrnující obezitu, srdeční choroby, bolesti zad a cukrovku. Samozřejmě, stůl není zázračným lékem, ale jeho použití je pozitivním krokem k dobrému životnímu stylu. Obzvláště potom chráníte-li chodidla, nohy a záda s Naboso proprioceptivní podložkou. Podložka poskytuje dostatečné odpružení a stimulaci nohou, které tyto zdravotní problémy řeší a zároveň udrží nohy v pohodlí a ostražitosti. Pokud se rozhodnete stát během práce, také se rozhodnete být zdravější a produktivnější - a to jsou zlepšení, ve kterých by vás i váš zaměstnavatel měl podpořit.
 
 
ZDROJhttps://barefootstrongblog.com/2019/06/06/1504/
PUBLIKOVÁNO: 6. 6. 2019
PŘELOŽILA: Adriana Jonová