NABOSO technology A MÍRA STABILIZACE

10.07.2018

Míra stabilizace je pro sportovce vším. Od stabilizace konkrétních kloubů až po celkovou kontrolu a koordinaci těla - čím stabilnější atlet dokáže být, tím více síly a odolnosti bude schopen přenést do svého výkonu.

V Naboso Technology pomáháme sportovcům dosáhnout lepší a rychlejší stabilizace doslova od země vzhůru. Prostřednictvím našich patentovaných stélek do bot a cvičebních podložek umožňujeme atletům čerpat sílu přímo z chodidla. Pokožka spodní části nohy je velice unikátní a umožňuje lidskému mozku "vidět" pohyb. Čím více dotekové stimulace je přeneseno do nervového systému, tím přesnější může být vnímání pohybu.

Výzkumy ukazují, že strukturované stélky a podložky poskytují sportovcům podstatné výhody při zlepšování vnímání pohybu kloubů, produkci síly a zvýšení stupně odolnosti vůči zpětným nárazům. hublot replica watches

VIDEO: NABOSO TECHNOLOGY & NFL https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=cxCfC1koAUA


SÍLA PROPRIOCEPCE

Výzkumy zabývající se strukturovanými povrchy a sportovními výkony nejsou žádnou novinkou, nicméně komerční dostupnost těchto výzkumů je novou záležitostí. Studie ukazují, že začlenění strukturovaných stélek a podložek do režimu sportovce má pozitivní vliv jak na regeneraci, tak samotný trénink. Naboso Technology je jedinou společností, která tento výzkum činí dostupným pro dnešní atlety.

Níže si můžete pročíst detaily některých těchto studií a díky nim lépe pochopit přínos Naboso technologií:
Strukturované stélky a tanec https://www.physicaltherapyinsport.com/article/S1466-853X(15)00031-0/abstract?code=yptsp-site
Strukturované stélky a kopaná https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0167945716300562
Strukturované stélky a veslování http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0187202
Strukturované stélky a účinek na rovnováhu fotbalistů https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-981-287-691-1_5
Strukturované stélky a míra vertikálního dopadu (běh) https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/17461391.2018.1444094
Strukturované stélky a pacienti po rekonstrukci kolenních vazů https://search.proquest.com/openview/6d96b6ede4bfcceb3f1e7a9caa9e30a3/1?pq-origsite=gscholar&cbl=18750&diss=y

WEB NABOSO TECHNOLOGY (česká verze): http://www.nabosotechnology.eu/cs/
 

INTEGRACE NABOSO TECHNOLOGIE DO REŽIMU SPORTOVCE

Zahrnout výrobky Naboso Technology do atletova programu je možné několika různými způsoby. V současné době máme zkušenosti s aktivitami jako balet, crossfit a olympijské vzpíraní, alpské lyžování, vytrvalostní běh, ragby, fotbal a baseball.

Stélky Naboso jsou v současnosti využívány jako součást sportovní obuvi a rovněž během regenerace po tréninku. Pro atlety, kteří se neobejdou bez ponožek, doporučujeme naše stélky Naboso 1.5, zatímco pro ty, kteří si mohou dovolit trénovat bez ponožek nebo s velmi minimalistickou obuví je vhodné střídat Naboso 1.5 a Naboso 1.0 stélky.

Podložky Naboso Mat jsou využívány během sportovní přípravy a rovněž jsou zahrnuty do vybavení při vzpírání a cvičení s vlastní vahou.

 

ŠKOLENÍ a WORKSHOPY s Dr. Emily Splichal:

BAREFOOT REHA SPECIALIST Level I (školení): http://www.tptherapy.cz/skoleni-barefoot-rehab
FASCIAL MOVEMENT EXPERIENCE: http://www.tptherapy.cz/skoleni-Movement-Experience 


ZDROJ: http://nabosotechnology.com/sportsperformance/